XXIX Seminarium Meteorologii i Klimatologii Polarnej – komunikat 2.

W dniach 9-10.05.2019, w Zakładzie Klimatologii i Ochrony Atmosfery Instytutu Geografii i Rozwoju Regionalnego Uniwersytetu Wrocławskiego odbędzie się XXIX Seminarium Meteorologii i Klimatologii Polarnej.

Jak co roku, tematem obrad będą problemy z zakresu meteorologii i klimatologii obszarów polarnych oraz innych nauk z dziedziny Nauki o Ziemi (glacjologia, hydrologia, oceanologia, geomorfologia itp.), powiązanych bezpośrednio problematyką pogody i klimatu wysokich szerokości geograficznych.

Zgłoszenie uczestnictwa oraz prezentacji następuje poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego (załącznik do komunikatu nr 2) i przesłanie go na adres: natalia.pilguj@uwr.edu.pl. Prosimy o odesłanie formularza oraz abstraktu wystąpienia (max. 3 strony A4) w terminie do 31 marca 2019 roku. Ze względów organizacyjnych, prosimy o terminową rejestrację.

Organizatorzy przewidują dwa terminy płatności za udział w seminarium. Do dnia 31 marca 2019 roku opłata konferencyjna wynosi 250 zł (studenci/doktoranci 150 zł). Po tym terminie wielkość opłaty wynosi 300 zł (studenci/doktoranci 200 zł). Podane kwoty uwzględniają: przerwy kawowe, lunch, spotkanie towarzyskie i materiały konferencyjne. Opłatę należy wpłacić na podany niżej numer konta z dopiskiem „7003/2661/18 Imię i Nazwisko” (np. 7003/2661/18 Jan Nowak).

Tytuł przelewu: 7003/2661/18 Imię i Nazwisko

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Krzysztof Migała oraz Maciej Kryza
Wraz z komitetem organizacyjnym

Komitet organizacyjny
dr hab. Piotr Owczarek
dr Marek Kasprzak
dr Mateusz Strzelecki
dr Łukasz Stachnik
mgr inż. Piotr Modzel
dr Tymoteusz Sawiński – sekretariat
mgr Natalia Pilguj – sekretariat

kontakt: natalia.pilguj@uwr.edu.pl

Drugi komunikat w formacie pdf do pobrania TUTAJ.

Formularz zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ.